POPÜLER KATEGORİLER

HAKKIMIZDA


Findmare Nedir?


Findmare sanatçı ve dijital içerik üreticilerin eserlerinin kolay bir şekilde sergileyebildiği, yardım kuruluşlarının ücretsiz faaliyetler düzenleyebildiği bir NFT pazaryeridir. Platform, içerik üreticiler ile NFT meraklılarını bir araya getirerek yeni nesil sanatın toplumun bütün kesimlerine ulaşmasını sağlarken, NFT meraklılarının tek bir platform üzerinden istedikleri yardım kuruluşuna yardım yapabilmesi temeli üzerine kurulmuştur.


Neden Findmare?


Findmare, kolay bir arayüze sahip, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir NFT alım-satım platformu ile dijital sanatın toplumun bütününe yayılması fikri üzerine oluşturulmuştur. Sanatçılar ve dijital içerik üreticiler; farklı platformlarda satışa koydukları NFT’lerini basit bir arayüzle Findmare üzerinden sergileyebilecektir. Türkiye özelinde dijital sanatın gelişimine katkı sağlamak üzere ortaya çıkan platform, sanatçıların ve sanat severlerin kolay bir şekilde etkileşimde bulunmasına olanak sağlamakta ve bunu alım ve satımdan herhangi bir komisyon ücreti almadan yapmaktadır. 


Sanatın ve sosyal yardımlaşmanın evrenselliğini esas alan yaklaşımıyla, platform üzerinde bütünleştirici etkisi olduğu düşünülen bütün yardım kurum ve kuruluşlarının, ücretsiz olmak üzere sanat eserlerini sergilemelerine müsaade edilmekte, bu alandan elde edilen gelirin hepsi ilgili yardım kuruluşlarına iletilmektedir. Findmare ile, NFT meraklıları istedikleri yardım kurum ve kuruluşlarına tek bir platform üzerinden şeffaf bir şekilde yardım yapabilmektedir.