POPÜLER KATEGORİLER
ALICI İÇİN GÜVENLİK İPUÇLARI

Tanımadığınız kişilerle TC kimlik numarası, ad-soyad, IBAN gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Findmare sadece NFT temelli alıcı ve satıcı buluşturma platformudur. Alım ve satım işlemleri 3. Parti platformlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. İlgili platformun güvenlik politikası ve güvenilirliğini göz önünde bulunarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz. NFT alımı için güvenilir kripto para transfer yöntemleri hariç diğer yolları tercih etmeyiniz. Bu konuda ısrar eden satıcıları rapor ederek, işlem gerçekleştirmeyiniz.

Satıcı ile olan iletişimlerinizi Findmare üzerinden (mesajlaşma bölümü) gerçekleştiriniz.

Satıcı profilini hem Findmare hem de NFT’nin satışa konulduğu platform üzerinden kontrol ediniz. Satıcı profilinde sosyal medya hesabının yer alması halinde sosyal medya hesaplarının da kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir.

NFT alımında yapılan aktarım süreçlerinin Findmare ile hiçbir bağlantısı olmayıp, güvenilir aktarım yöntemlerini tercih etmeniz ve uygulamanız sizin sorumluluğunuzdadır.

Güvenli Alışverişin İpuçlarına dikkat ettiğiniz ve bize olan güveniniz için teşekkür ederiz. Belirttiğimiz ipuçları doğrultusunda hareket ettiğinizde internette alışveriş işleminizin güvenli, sorunsuz ve hızlı gerçekleşeceğini unutmayın.