POPÜLER KATEGORİLER


    ABONELİK KURALLARI


  1- Yalnızca www.findmare.com abonelik kurallarına uygun kullanıcılar www.findmare.com üzerinden abonelik hizmeti alabilirler.

  2- Findmare, abonelik kurallarını, çeşitlerini ve kullanım şartlarını herhangi bir bildirimde bulunmadan dilediği zamanda değiştirebilir. Bu değişiklikler Platformda yayımlanması üzerine geçerli ve bağlayıcı olacaktır. 

  3- Kredi kartı veya banka kartı ile yapılan abonelik ödemelerinin iadeleri ödemenin olduğu yöntemle iade edilir.

  4- Abonelik hizmeti alan her bir işlem, Findmare onayına düşer. Abonelik süresi, abonelik işlemi onaylandığı andan itibaren başlar.

  5- Kullanıcılar abonelik kapsamında belirtilen zaman dilimlerinde kendileri için tanımlanan haklardan istedikleri şekilde ve sırada faydalanabilirler.

  6- Fotoğraflar, hesap sahibi adı, cep telefonu da dahil olmak üzere kullanıcı bilgileri içeriğinde bulunan ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında kişisel veri teşkil edebilecek ve hesap sahibi tarafından Platforma girilen veriler Findmare tarafından abonelik hizmetlerinin uygulanması amacıyla toplanmaktadır. Hesap Sahibi bu verilerin toplanmasının abonelik uygulamasının kullandırılabilmesi için zorunlu bir unsur olduğunu, aksi takdirde bu hizmetten yararlanmasının mümkün olmadığını bildiğini kabul ve beyan eder. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında detaylı bilgi için Platform üzerinde yer alan Aydınlatma Metnini okuyabilirsiniz.

  7- Kullanıcılar, abonelik hizmetinden tanımlanan reklam haklarının reklam verme kurallarına tabi olduklarını otomatik olarak kabul ederler. 

  8- Kullanıcılara tanımlanan reklam hakları, reklam durumunun müsait olması durumunda geçerli olabilecektir. Reklam hakkının dolu olması halinde, kullanıcılar, reklam haklarından faydalanmak için beklemek zorunda olduklarını kabul ederler.

  9- Abonelik hizmeti satın alındıktan ve onaylandıktan sonra para iadesi gerçekleştirilmez. Kullanıcı kendisi için tanımlanan hakları, abonelik hizmeti kapsamında tanımlanan süre içerisinde kullanmaktan ve kullanmamaktan sorumludur.

     Aşağıdaki durumlarda reklam ücreti iade edilir:

  1- Abonelik onaylanma sürecinde yapılan kontrollerde abonelik başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda,

  2- Abonelik süreci başlamadan kullanıcının hesabının bloke edilmesi durumunda

  3- Findmare’den kaynaklanan teknik hatalar halinde.

  4- Aşağıdaki durumlarda ise abonelik ücreti iade edilmez:

  5- Abonelik işlemi onaylandıktan sonra,

  6- Kullanıcının hesap sözleşmesindeki maddeleri ihlal etmesinden dolayı Findmare tarafından hesabının kapatılması durumunda.


Altın Paket

Altın paket, www.findmare.com üzerinden tanımlı abonelik paketleri içerisindeki en yüksek hakları barındıran abonelik paketidir. Abonelik hizmet süresinin yaklaşık 1 sene olduğu altın pakette tanımlı reklam hakları aşağıdaki gibidir.

6

3

26

5

Satın Al

Gümüş Paket

Gümüş paket, www.findmare.com üzerinden tanımlı abonelik paketleri içerisindeki yüksek barındıran abonelik paketidir. Abonelik hizmet süresinin yaklaşık 1 sene olduğu gümüş pakette tanımlı reklam hakları aşağıdaki gibidir.

3

1

13

2

Satın Al

Bronz Paket

Bronz paket, www.findmare.com üzerinden tanımlı abonelik paketleri içerisindeki en ekonomik avantajlı abonelik paketidir. Abonelik hizmet süresinin yaklaşık 1 sene olduğu bronz pakette tanımlı reklam hakları aşağıdaki gibidir.

1

0

9

2

Satın Al